Sot 09:53 Vetura , Gjilan

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:53 Vetura , Gjilan

Peugeot 207 SW 1.6 hdi viti 2008 me tabela rks

4 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Vetura , Gjilan

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETUARVE

3 444 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:53 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Qe Nuk i Perdorni prej 150/500 eu

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:53 Vetura , Gjilan

AUTO PLUS - BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 09:52 Vetura , Gjilan

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA ME AKSIDENT

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:52 Vetura , Gjilan

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA PA DOGAN RKS

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:52 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:52 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:51 Vetura , Gjilan

KUZHINA E RE (PA PERDOR) " MEKANIZEM ABS "

400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:51 Vetura , Gjilan

Auto24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:50 Vetura , Gjilan

Blejm vetura te pa Doganuara defekt dhe Aksident

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:50 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:50 Vetura , Gjilan

Audi A6 3.0Tdi Quattro

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:50 Vetura , Gjilan

SKODA FABIA 2008 1.4 TDI ( + DOGAN HOMOLOGIM)

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Vetura , Gjilan

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK ( + DOGAN HOMOLOGIM)

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 Vetura , Gjilan

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2008 (+ DOGAN HOMOLOGIM)

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Vetura , Gjilan

VW GOLF VI 2010 1.6 TDI +( DOGAN HOMOLOGIM)

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Vetura , Gjilan

AUDI A6 QUATTRO AUTOMATIK 2009 (+ DOGAN HOMOLOGIM)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49 Vetura , Gjilan

GOLF VI 2012 1.6 TDI SPORT ( + DOGAN HOMOLOGIM)

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Vetura , Gjilan

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2010 (+ DOGAN HOMOLOGIM)

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:49 Vetura , Gjilan

BLEJM SHESIM NDRROJM VETURA AUTO.S.GAGI

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:40 Vetura , Gjilan

Golf 2 1.6 Benzin Plin V.p1989 Rks 8Muj

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:39 Vetura , Gjilan

Golf 1 1.6 Dizel Vp 82 Rks 4 Muj

1 350 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:37 Vetura , Gjilan

Citroen xsara 2.0 dizel Rks 5 Muj Vp2002

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:32 Vetura , Gjilan

Golf 4 1.9 TDi (74Kw-101Ps)V.p2004 4Motion

1 380 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Pa Dogan 1995-2008

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:32 Vetura , Gjilan

Bmw X3 2.0 Dizel V.p2009 I Sa Po Ardhur Nga Zvicra

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Vetura , Gjilan

Golf 2 1.6 Turbo Dizel V.p1987 Rks 8Muj

980 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 09:30 Shitorja Vetura , Gjilan

Fiat Scudo 1.6 JTD

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:30 Vetura , Gjilan

BMW 525D - Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Touareg Facelift - Me dogane

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Shitorja Vetura , Gjilan

ZBRITJE ÇMIMI - Opel Meriva 1.7 CDTI Automatik

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Shitorja Vetura , Gjilan

ZBRITJE ÇMIMI - Opel Corsa EcoFlex 1.3 CDTI

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Vetura , Gjilan

Audi S8 5.2 V10

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Vetura , Gjilan

Audi S8 5.2 V10

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Shitorja Vetura , Gjilan

Bmw 740d

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 Shitorja Vetura , Gjilan

Pjese per VW Touran TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:28 Vetura , Gjilan

Audi A4 1.9 Dizel V.p 2002 Rks 11 Muj

4 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 Vetura , Gjilan

Shitet

11 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:20 Vetura , Gjilan

Shes Citroenin

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim