Sot 15:59 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Qe Nuk i Perdorni prej 150/500 eu

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:58 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:57 Vetura , Gjilan

Auto24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:57 Vetura , Gjilan

Citroen C5 2.7 HDI

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:57 Vetura , Gjilan

Blejm vetura te pa Doganuara defekt dhe Aksident

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:57 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:56 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:54 Vetura , Gjilan

Bmw 118 2.0 Diesel

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:53 Vetura , Gjilan

shitet a4 quatro 25 tdi

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:51 Vetura , Gjilan

renault 9

1 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:45 Vetura , Gjilan

Shes golf 2 regjistrim(deri muajin e 11 2019)

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:45 Vetura , Gjilan

shes opel vectra 1.6 benzin

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:42 Vetura , Gjilan

Opel Astra 1.8 viti 2007 automatik

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Vetura , Gjilan

Seat Leon 2.0 tdi viti 2006 automatik DSG

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:35 Vetura , Gjilan

Citroen C3 picaso 1.6 Dizel V.p.2010 Rka nga Ch

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:33 Vetura , Gjilan

Fiat 500 1.3 Dizel Me Dogan v.p 2008 full

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:31 Vetura , Gjilan

MERCEDES VITO 110 D-KA 2.3 DIESEL

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Vetura , Gjilan

MERCEDES VITO 2.3 DIESEL

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Gjilan

AUDI A6 2.8 FSI QUATTRO AUTOMATIK 2009

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:30 Vetura , Gjilan

GOLF VI 2012 BLUEMOTION 1.6 TDI

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Gjilan

SKODA FABIA 2008 1.4 TDI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Gjilan

VW GOLF VI 2010 1.6 TDI

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Gjilan

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2009 ECOFLEX

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:30 Vetura , Gjilan

OPEL ZAFIRA AUTOMATIK 1.9 DIESEL " FULL OPSIONE"

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:30 Vetura , Gjilan

PEUGEOT 308 1.6 HDI ( FULL OPSIONE )

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Vetura , Gjilan

Rent a car ALD

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:23 Vetura , Gjilan

Shitet golf treshi

1 698 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:17 Vetura , Gjilan

Golf 1 1.6 Dizel Vp 1980 Rks 2 Muj

1 599 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 15:16 Vetura , Gjilan

Touran 1.9 Dsg

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:16 Vetura , Gjilan

Citroen xsara 2.0 dizel Rks 5 Muj Vp2002

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:13 Vetura , Gjilan

Golf VII

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:11 Vetura , Gjilan

Vetura me qera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:10 Vetura , Gjilan

Rent-a-Car AutoCenter

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:09 Vetura , Gjilan

Opel Corsa C 1,2 16W klimatronik099915 km original

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:09 Vetura , Gjilan

Vetura me qera

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:09 Vetura , Gjilan

Golf IV 1,8 GTI Klimatronik

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:09 Vetura , Gjilan

Rent-a-Car

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:06 Vetura , Gjilan

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2005 RKS

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:05 Vetura , Gjilan

Shitet Mercedes ML350 BLUETEC

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:03 Vetura , Gjilan

BMW X3 2.0d X-drive

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim