Sot 09:05 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:05 Banesa , Gjilan

Vali-Shiten banesat e Visionit S

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 09:04 Vetura , Gjilan

Golf 4 Benxin 1.4 Klim Rks 1 Vit Rks

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:04 Vetura , Gjilan

Subaru Legacy 2010 dizel2.0 baj ndrrim me matvogel

9 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:04 Vetura , Gjilan

Golf 5 plus 1.9 TDI Sportline

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:03 Vetura , Gjilan

V.p Opel Corsa 1.7 DTI 2003 Rks

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:01 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

88 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:00 Vetura , Gjilan

Shes shmonterken Hofman prodhim 2015 deri 36 inch

3 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:00 Vetura , Gjilan

Golf 2 benzin plin

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Vetura , Gjilan

Privat

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:58 Vetura , Gjilan

Shes golfat per pjes dhe komplet 2benzin 1dizel

450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:57 Vetura , Gjilan

Shes ford fiesta 1.8 dizel 1 muaj RKS

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 Vetura , Gjilan

VW Passat 1.9 dizel tdi di te kuqe 2003

3 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:56 Vetura , Gjilan

auto Plus Blejm Vetura te gjitha Llojet37745207664

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:56 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa ne katin e 2 tek Fitorja

540 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Në fillim