Sot 20:45 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:44 Shtëpi , Gjilan

shitet shtëpia

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 20:43 Vetura , Gjilan

audi a6 2.5 tdi automatik

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

88 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:43 Vetura , Gjilan

Ford Fiesta 1.4 Dizel rks 7Muj e Aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:42 Vetura , Gjilan

shes dhe ndrroj me vetur me te madhe

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:41 Vetura , Gjilan

Shes golf 5 1.9Tdi 2005 regjistrimi par ks

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:41 Banesa , Gjilan

⭕️ Shes Baneses Në

670 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:39 Vetura , Gjilan

Toyota land cruiser

13 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 20:38 Vetura , Gjilan

shes pjese per bmw 525

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim