Sot 19:43 Shtëpi , Gjilan

Shtepia verore Ne fahatin labjan 22km

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 19:42 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:42 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:41 Vetura , Gjilan

Golf 4 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Vetura , Gjilan

Touran 2.0 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:40 Vetura , Gjilan

PJES PER VW T4 1.9 DHE 2.4L

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:40 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:39 TË TJERA , Gjilan

Dyr

60 EUR

Sot 19:38 Vetura , Gjilan

Mazda 6 2.0 Dizel i sapo doganum rks nje vit

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:38 Vetura , Gjilan

OFERT ; RENAULT LAGUNA 2002

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:37 Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.4 Dizel Rks 4 Muj V.p 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim