Sot 17:50 Banesa , Gjilan

Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)291/17

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 17:50 Vetura , Gjilan

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Table te Huja 24h

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:49 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:49 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:49 Vetura , Gjilan

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:49 Banesa , Gjilan

Shitet banesa 60m2 në Gjilan përballa (ETC)

530 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 17:48 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 17:48 TË TJERA , Gjilan

Dyr

60 EUR

Sot 17:48 Vetura , Gjilan

RENAULT LAGUNA 2002 (NDRRIM I MUNDSHEM)

720 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:47 Vetura , Gjilan

Renault Laguna 1.6 16V(NDRRIM I MUNDSHEM)

720 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 17:47 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:47 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:46 Vetura , Gjilan

shitet peugeoti 207. 1.4 hdi

5 150 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:46 Vetura , Gjilan

Shes PASSAT 3C sportline

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim