Sot 19:12 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:12 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:12 Vetura , Gjilan

Mercedes c270 Vp 2003 karavan Boj ndrrim

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:12 Vetura , Gjilan

Shes PASSAT 3C sportline

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:12 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:11 Vetura , Gjilan

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:11 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 19:11 Vetura , Gjilan

OFERT ; Renault Laguna 1.6 16V

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:11 Vetura , Gjilan

OFERT ; RENAULT LAGUNA 2002

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:10 Vetura , Gjilan

Toyota celica

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:10 TË TJERA , Gjilan

Dyr

60 EUR

Sot 19:09 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:08 Vetura , Gjilan

Rraketaqki -800 euro

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:07 Vetura , Gjilan

KAFEMAT (ITALIAN)

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:07 Vetura , Gjilan

Shitet-Ndrrohet RKS fiks 1 vjet

18 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim