Sot 13:38 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:38 Vetura , Gjilan

Citroen C3 1.4 Dizel Rks 4 Muj V.p 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:38 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:37 Vetura , Gjilan

Peugeot 307 2.0 hdi viti 2008 automatik

4 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Banesa , Gjilan

Shitet(Gasonjere)me siperfaqe prej 40m2

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 13:36 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:35 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:34 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:34 Vetura , Gjilan

RENAULT LAGUNA 2002 (NDRRIM I MUNDSHEM)

720 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:34 Vetura , Gjilan

Renault Laguna 1.6 16V(NDRRIM I MUNDSHEM)

720 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 13:31 Vetura , Gjilan

Audi S8 5.2 V10 FSI Quattro

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim