Sot 14:42 Vetura , Gjilan

Pjes për Audi A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:41 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 14:40 Vetura , Gjilan

AUDI A3 1.9 TDI 2006

7 650 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 Banesa , Gjilan

Vali-Shiten banesat e Visionit S

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:40 Banesa , Gjilan

Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)291/17

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 14:40 Vetura , Gjilan

VW TOURAN VITI 2007 1.9 TDI

7 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 Vetura , Gjilan

VW Golf 2 1.9 Turbo Dizel-Rks 9Muj-Boj ndrrim

1 350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:39 Vetura , Gjilan

Shitet Peugeot 106 1.4 Benzins

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:36 Vetura , Gjilan

Shitet LT 35 2.8 dizel.Viti 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:36 Vetura , Gjilan

Kabinë për Suzuki Vitara

530 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:35 Vetura , Gjilan

PJES PER VW T4 1.9 DHE 2.4L

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:35 Vetura , Gjilan

GOLF 2 - 1.6 DIZEL RKS 9 MUJ

820 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim