Sot 08:33
Linku:
Banesa , Gjilan

Shitet banesa Gjilan

640 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
21 Jan 18:24
Linku:
Vetura , Gjilan

Golf 5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 14:44 Vetura , Gjilan

Hyndai santa fe 2.4benzin plin dizne rks bojm ndrr

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:44 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:44 Banesa , Gjilan

Vali-Shiten banesat e Visionit S

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:43 Banesa , Gjilan

Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)289/17

500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 14:42 Vetura , Gjilan

Mercedes GL 320 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:40 Vetura , Gjilan

Touran

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:38 Shtëpi , Gjilan

Shtepia verore Ne fahatin labjan 22km

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 14:36 Vetura , Gjilan

Peugeot 407

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:35 Banesa , Gjilan

Ringa (Shitet Banesa ne Gjilan)291/17

500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 14:34 Vetura , Gjilan

SHITET CHRYSLER VOYAGER VITI 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:34 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura Ford Mondeo

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:32 Vetura , Gjilan

Reno megan 2003

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:30 Vetura , Gjilan

SHITET FREZA DHE GERBUJA NGA ZVICRRA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:30 Vetura , Gjilan

SHITEN MJETET BUJQSORE TE KOMPIRAVE

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:29 Vetura , Gjilan

SHITET TEMPERI ARDHUR PRE ZVICRRES

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim