Sot 08:55 Banesa , Gjilan

Banesa 103 m2

Numri i dhomave: 2
Sot 08:53 Vetura , Gjilan

BMW 320D 2003 E46

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:52 Banesa , Gjilan

Banesa 142 m2

Numri i dhomave: 4
Sot 08:52 Vetura , Gjilan

Auto24 Kosove shit blerje

88 888 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:52 Vetura , Gjilan

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA TER KOSOVEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 08:51 Vetura , Gjilan

SEAT IBIZA

2 899 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:50 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:49 Banesa , Gjilan

Vali-Shiten banesat e Visionit S

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 08:48 Vetura , Gjilan

Pasat 1.8 Benzin Automatik Rks Climatronic

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:43 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:43 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim