Sot 19:57 Vetura , Gjilan

shiten patikat

25 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:57 Shtëpi , Gjilan

Shtepia verore Ne fahatin labjan 22km

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 19:56 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:56 Vetura , Gjilan

Kompanija AUTO(ZONA) Blejm Vetura me Defekte .

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:56 Vetura , Gjilan

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE AUDI BMW MERCEDE

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:55 Vetura , Gjilan

Shitet golf 2 dizell 1.6 viti 92 rks 10 muj

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:54 Vetura , Gjilan

SHITET TEMPERI ARDHUR PRE ZVICRRES

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:54 Vetura , Gjilan

SHITEN MJETET BUJQSORE TE KOMPIRAVE

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:53 Vetura , Gjilan

Golf 4 dizell

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:53 Vetura , Gjilan

SHITET FREZA DHE GERBUJA NGA ZVICRRA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:52 Vetura , Gjilan

SHITET CHRYSLER VOYAGER VITI 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:52 Vetura , Gjilan

Peugeot 407

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:51 Shtëpi , Gjilan

Urgjent shitet shtepia 63000

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:48 Banesa , Gjilan

⭕️ Shes Baneses Në

670 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Në fillim