Sot 19:44 Vetura , Gjilan

AUTO PLUS - BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 19:44 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:44 Vetura , Gjilan

������ AUTO STANDARD ������

95 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 19:44 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 19:43 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 19:43 Vetura , Gjilan

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:43 Vetura , Gjilan

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:43 Vetura , Gjilan

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:43 Vetura , Gjilan

AUTO PLUS - BLEJM VETURA

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:42 Banesa , Gjilan

Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 19:42 Vetura , Gjilan

Citroen saxo

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:41 Vetura , Gjilan

Opel Zafira 2.0 dizell 2004 rks 10muaj

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim