Sot 20:47 Vetura , Gjilan

PJES PER POLO 1.9 TDI 131PS-POLO 1.4 TDI 75PS

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:46 Vetura , Gjilan

Mitsubish Grandis-Shitet-Ndrrohet

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:45 Banesa , Gjilan

Shitet banesa 60m2 në Gjilan përballa (ETC)

530 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 20:45 Vetura , Gjilan

PJES PER RENAULT KANGO MANUAL NAFT 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:44 Banesa , Gjilan

Vali-Shiten banesat e Visionit S

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 20:43 Vetura , Gjilan

PJES PER VW T4 1.9 DHE 2.4L

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:42 Banesa , Gjilan

Leshoj banesen me qira

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:42 Vetura , Gjilan

Opel combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:42 Banesa , Gjilan

Banes kati 9 156.60 m2. Ekskluzive

660 EUR

Numri i dhomave: 4
Në fillim