Sot 20:44 Banesa , Gjilan

Vali-Shiten banesat e Visionit S

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 20:43 Vetura , Gjilan

PJES PER VW T4 1.9 DHE 2.4L

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:42 Banesa , Gjilan

Leshoj banesen me qira

170 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:42 Vetura , Gjilan

Opel combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:42 Banesa , Gjilan

Banes kati 9 156.60 m2. Ekskluzive

660 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 20:38 Vetura , Gjilan

NISSAN NOTE 2007 Dizel

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:38 Vetura , Gjilan

Citroen C4 2.0 HDI Panoram 136PS

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim