21 Jan 18:32 Vetura , Gjilan

Shes veturat

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Gsh 14:16 Vetura , Gjilan

3 Fiat 500C Dizell dhe Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim