18 Maj 19:14 Vetura , Gjilan

Shitet honda

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:55 Vetura , Gjilan

Honda Accord me tabela te Zvicres

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Jan 11:15 Vetura , Gjilan

Honda Accord benzin

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 16:45 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrohet

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Jan 14:07 Vetura , Gjilan

Shes veture

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Në fillim