21 Krr 18:51 Vetura , Gjilan

shiten 2vetura hydai dhe corsa

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:29 Vetura , Gjilan

hyundai per pjes

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim