01 Nën 14:40 Vetura , Gjilan

Shitet Isuz troper

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 11:08 Vetura , Gjilan

isuzu tropera

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Jan 18:34 Vetura , Gjilan

Shes dhe nderroj

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gsh 21:35 Vetura , Gjilan

Isuzu Trooper 3.0 dizel -00

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
11 Gsh 11:55 Vetura , Gjilan

shiten

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim