17 Shk 18:06 Vetura , Gjilan

Mazda 6 2.0 Dizel i sapo doganum rks nje vit

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 13:33 Vetura , Gjilan

mazda6 si dhe pjes per citroen saxo edhe pezho

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Nën 10:02 Vetura , Gjilan

vetura mazda

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gsh 18:03 Vetura , Gjilan

Mazda 6. 2.0 dizel

5 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gsh 22:12 Vetura , Gjilan

mazda 6

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Krr 20:53 Vetura , Gjilan

Mazda 6 dizel

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gsh 18:04 Vetura , Gjilan

Shes Mazden 6

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Krr 22:46 Vetura , Gjilan

Mazda6 2.3i turbo

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Krr 16:21 Vetura , Gjilan

Shitet Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Krr 22:29 Vetura , Gjilan

Mazda 6

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Maj 22:06 Vetura , Gjilan

Mazda 6 2.3

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Shk 16:46 Vetura , Gjilan

Mazda 6 dizell 2.0

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim