12 Pri 21:53 Vetura , Gjilan

Shitet dhe ndrrohet

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Pri 13:13 Vetura , Gjilan

Shitet Reno Kango 1.9

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 12:39 Vetura , Gjilan

Renault Coupe 1.4 Benzin

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim