25 Dhj 18:45 Vetura , Gjilan

Volov

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 11:58 Vetura , Gjilan

Shitet volov

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 15:35 Vetura , Gjilan

Shitet ose bejm dhe ndrrim qmimi sipas marrveshjes

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Mar 12:22 Vetura , Gjilan

Shitet iveco 35.8

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim