Sot 14:13 Vetura , Gjilan

VW CADDY MAXI 1.6 diesel 2010

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:12 Vetura , Gjilan

Mercedes Ml 320 Cdi 4Matic

10 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 Vetura , Gjilan

Polo 1.4 tdi Vp 2003 Pa Dogan Klima Ac

1 899 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:02 Vetura , Gjilan

Mercedes c200

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:00 Vetura , Gjilan

VW GOLF 5 1.9

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:51 Vetura , Gjilan

Citroen C3 Automatic 08

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:41 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:41 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Në fillim