Sot 13:41 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:41 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:36 Vetura , Gjilan

Shitet

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:33 Shtëpi , Gjilan

SHITET SHTEPIA

Numri i dhomave: 6
Sot 13:31 Banesa , Gjilan

banesa 104 m2 ne qender

390 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:31 Vetura , Gjilan

Shes polon 2004

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:30 Vetura , Gjilan

Golf 2 dizell

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim