Sot 15:53 Vetura , Gjilan

shitet a4 quatro 25 tdi

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:53 Banesa , Gjilan

Shitet banesa Gjilan Te Albanika

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 15:53 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 15:52 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Qe Nuk i Perdorni prej 150/500 eu

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:51 Vetura , Gjilan

renault 9

1 000 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PADOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:51 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:51 Vetura , Gjilan

Auto24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:50 Vetura , Gjilan

Blejm vetura te pa Doganuara defekt dhe Aksident

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:50 Banesa , Gjilan

⭕️ Shes Baneses Në

670 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 15:45 Vetura , Gjilan

Shes golf 2 regjistrim(deri muajin e 11 2019)

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:45 Vetura , Gjilan

shes opel vectra 1.6 benzin

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:42 Vetura , Gjilan

Opel Astra 1.8 viti 2007 automatik

4 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim