MAKINA , 306707
ELEKTRONIKA , 103299
VENDBANIME , 101437
TË TJERA , 30864

Sot 16:31 Banesa , Prishtinë

Banesë-ne shitj Aktashe-prishtine -120m2

1 080 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 16:31 Vetura , Malishevë

Shitet Mercedesi

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 16:31 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 16:31 Shtëpi , Prizren

SHTEPIA ME 3 ARI TRUALL DHE PROJEKT MODERN

69 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 16:31 Banesa , Prishtinë

Banesë 160m2 me qera në Dragodan Arbëri

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Në fillim