MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 12:08 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:08 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:08 Vetura , Prizren

CEDDY 1.9 VITI 1998 RKS URGJENTTT

1 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Sante

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:07 Banesa , Ferizaj

REMAKS Banes me qera në shesh të Ferizajit.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:07 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:07 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:07 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira Lokali 60m2 Lagja Bregu i Diellit

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:07 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne Sante per Zyre Ordinanc

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 12:07 Banesa , Prishtinë

Banese ne Qender

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:07 Banesa , Prishtinë

Shesim Banesa me Leazing

15 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:07 Vetura , Mitrovicë

AUTO LAVDA GRUP

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:07 Vetura , Prishtinë

Shes - Golf 5 2.0 TDI DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:07 Vetura , Mitrovicë

Auto 24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW

6 990 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:07 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi ne Qagllavicë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 12:07 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim