MAKINA , 295820
ELEKTRONIKA , 99606
VENDBANIME , 97945
TË TJERA , 29357

Sot 12:56 Banesa , Prishtinë

Ofroj banesën me qira në lagjen Mati 1,

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:56 Banesa , Prishtinë

Lëshoj banesen me qira ne rr agim ramadani !Delta

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:56 Banesa , Prishtinë

Leshoj banes me qira QENDER

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:56 Banesa , Prishtinë

Banes moderne me qera ne Dragodan te rest:Sirena

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 12:56 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:56 Banesa , Prishtinë

OFROHET SUPER BANESA ME QIRA NE LAGJJEN TOPHANE

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:56 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Kalabri - BQ504

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 12:56 Shtëpi , Prishtinë

Shtepin ne Qender te Prishtines

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Në fillim