MDX , 447
NSX , 90
RL , 65
RSX , 25
TL , 25
TSX , 24
80 , 1
Sot 12:42 Vetura , Mitrovicë

Fellne me goma

260 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:39 Vetura , Pejë

Opell vektra

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:50 Vetura , Burim

biciklet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:45 Vetura , Fushë Kosovë

Shtet aparati i klimes viti 2000

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:42 Vetura , Mitrovicë

Punojm Dyr,gilindera nga metali

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:19 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:14 Vetura , Gjilan

Laptop Toshiba

289 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:25 Vetura , Prishtinë

Rent a car

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 22:16 Vetura , Lipjan

fellne 15

170 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:38 Vetura , Fushë Kosovë

Shes golf 2

1 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:56 Vetura , Burim

Shes rimorkon

195 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:47 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:47 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim