MDX , 452
NSX , 91
RL , 65
RSX , 25
TL , 25
TSX , 24
80 , 1
Sot 17:59 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru STIHL 18 nga gjermania

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:59 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:59 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:58 Vetura , Mitrovicë

Fellne me goma

260 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 17:30 Vetura , Prishtinë

Rent a car

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 16:46 Vetura , Rahovec

Goma

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:41 Vetura , Fushë Kosovë

Shtet aparati i klimes viti 2000

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:22 Vetura , Gjilan

Opell zafira

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:03 Vetura , Mitrovicë

Yberdek

400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:06 Vetura , Prishtinë

Shes dizhalic

250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:49 Vetura , Prishtinë

Pikap cady

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:42 Vetura , Mitrovicë

KARRIK

25 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 18:42 Vetura , Mitrovicë

TAVOLIN

65 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:40 Vetura , Prizren

Opel Astra

780 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:31 Vetura , Lipjan

shes maqinen e tamlit ne gjendje shum te mir

235 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:46 Vetura , Mitrovicë

Punojm Dyr,gilindera nga metali

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim