4C , 28
8C , 29
Alfa 145 , 99
Alfa 146 , 79
Alfa 147 , 371
Alfa 149 , 6
Alfa 155 , 16
Alfa 156 , 257
Alfa 159 , 54
Alfa 164 , 12
Alfa 166 , 74
Alfa 33 , 3
Alfa 75 , 1
Alfa 90 , 1
Alfetta , 1
Brera , 4
Giulietta , 7
GT , 24
GTV , 4
Junior , 1
MiTo , 5
RZ/SZ , 1
Spider , 7
Sot 10:22 Vetura , Prishtinë

Auto24 Kosove Blejm Vetura me defekt aksideT

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:21 Vetura , Lipjan

AUTO -24 I BLEJM TE GJITHA VETURA TE PA DOGANUARA

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:19 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2009 129.000KM

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:51 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 156 2.4 JTD

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:04 Vetura , Prizren

Urgjent urgjent lir e mir

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR

30 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:41 Vetura , Drenas

Alfa Romeo 147 2002 1.9 JTD RKS 10Muj

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:32 Vetura , Ferizaj

Kosova

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:20 Vetura , Pejë

Alfa Romeo 156 2.4 JTD 2003 RKS 1VIT

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:36 Vetura , Prishtinë

shes pjese per alfa 156 1.9 jtd

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:00 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 1.9JTD

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:16 Vetura , Vushtrri

Shes - Alfa Romeo 147 "' BOJ edhe NDRRIM "'

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:50 Vetura , Klinë

___ BLEJM VETURAT ME DEFEKTE DHE PA DOGANUARA VW _

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:07 Vetura , Gjilan

KAFEMAT (ITALIAN)

1 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:30 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO 1.9 JTD E SAPO DOGANUAR..

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:08 Vetura , Malishevë

alfa rome

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:16 Vetura , Gjilan

Shitje vetura

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:23 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE 100-400

230 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 07:10 Vetura , Fushë Kosovë

Shes rimorkion

280 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 23:13 Vetura , Ferizaj

Dyer Per Garazha ALIUDOORS

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Mar 11:22 Vetura , Burim

Shes kuken per vetura

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 11:19 Vetura , Burim

Shes dru bungut

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 10:04 Vetura , Dardanë

Alfa Romeo 155 benzin

1 400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Mar 09:43 Vetura , Prishtinë

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTD-M

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Mar 00:45 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo GTV -99

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 00:45 Vetura , Vushtrri

Alfa Romeo GT 2.0 JTS

Viti: 2005
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
17 Mar 00:15 Vetura , Malishevë

Shitet vetura Alfa Romeo 156

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:52 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 19:22 Vetura , Ferizaj

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 11:19 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura golf,bmw,audi,jeep x5 x6 Auto24��

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Mar 11:40 Vetura , Prizren

Alfa romeo

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Mar 05:51 Vetura , Gjakovë

Alfa romeo

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Mar 01:05 Vetura , Ferizaj

shiten drut 30 euro metra

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
14 Mar 20:33 Vetura , Gjilan

Blej Vetura Qe Nuk i Perdorni prej 150/500 eu

333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:18 Vetura , Mitrovicë

Motorr 2.0b per Golf 2/3 Audi 80Venta Pasat etj

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 19:43 Vetura , Ferizaj

kallap per kocka dhe ansore

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 16:19 Vetura , Mitrovicë

Goma me Fellne

170 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 18:13 Vetura , Pejë

3 soni dysha merr gratis nintendo -kontakto nviber

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 15:21 Vetura , Skenderaj

Alfa Romeo 145 aksion

290 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 11:55 Vetura , Pejë

ALFA ROMEO 2.4 JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 19:11 Vetura , Drenas

Alfa Romeo 147 1.9 jtd Pjes qfar ju duhet

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 22:18 Vetura , Prizren

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Mar 21:17 Vetura , Pejë

ALFA ROMEO 2.4 JTD

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Mar 19:02 Vetura , Vushtrri

Shitet Alfa Romeo 1.9JTD

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 17:10 Vetura , Besianë

alfa romeo 156

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 11:01 Vetura , Prishtinë

Shes goma Rezerv 15q Fiat,Alfarome.

25 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Mar 12:35 Vetura , Prizren

| ALFA ROMEO 147 |

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 00:56 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 159 JTDm1.9 2007

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim