Sot 09:32
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes Dizel 250 Viti 1993 RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 16:45 Vetura , Lipjan

shes mercedesin 250 i clajmrun

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:40 Vetura , Gjilan

Shes mercedes regjistrim(muajin e 8 2018)

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:37 Vetura , Therandë

Mercedes

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:17 Vetura , Prizren

shes kamioneten 307

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:45 Vetura , Ferizaj

Mercedes 250 D Automatik Me Klim 1994

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Vetura , Prizren

Mercedes benz 250

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:39 Vetura , Malishevë

Shitet mercedes benz 250

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:36 Vetura , Vushtrri

Shes mercedes 250 2.5 dizell ekstrem i rujtun rks

1 950 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes 250 Dizell - Automatik , RKS

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 Vetura , Prizren

Syza optike

5 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:26 Vetura , Dardanë

shes pjes auto lali

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:24 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe etjera

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:21 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:20 Vetura , Dardanë

Shes blej kerre auto lalii

444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:19 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:18 Vetura , Dardanë

Shes garazhden ose baj ndrrim me vetura

760 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:52 Vetura , Ferizaj

Shes mercedesin regjistrim(muajin e 8 2018)

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:48 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes

1 950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:32 Vetura , Gjilan

Mercedes 250 D

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:12 Vetura , Mitrovicë

Mercedes 250

2 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:59 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:50 Vetura , Prizren

Shes Mercedes-Benz

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:40 Vetura , Skenderaj

Mercedes 250

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:34 Vetura , Ferizaj

Mercedes 250 Dizel -90 1 Vit rks

2 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 Vetura , Klinë

Mercedes Benz 250

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 Vetura , Mitrovicë

shes mercedesin 250

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:07 Vetura , Prishtinë

Mersedez 250 dizel rks 10 muj viti 1987

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:30 Vetura , Ferizaj

SHES MERCEDES 250 DIZEL VITI 1994

2 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 Vetura , Kastriot

Mercedes-benz 250 D

1 400 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:58 Vetura , Pejë

mercedes

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:57 Vetura , Prishtinë

Kerkoi me ble mercedes 250

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:54 Vetura , Gjilan

mercedes 250

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 Vetura , Gjakovë

MERCEDES BENZ 250 DIZEL PERFEKT 1 VIT RKS

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:32
Linku:
Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes Dizel 250 Viti 1993 RKS

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:04 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:03 Vetura , Vushtrri

Shes mercedes 250 dizel rks 10muj esktra i rujtun

1 650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:54 Vetura , Prishtinë

Mercedes.250.Dizel.Regj.13.12.2018.Ne Aksion.

2 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 Vetura , Vushtrri

Shes ndrroj benz 250 dizel viti 88 rks

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:44 Vetura , Rahovec

Shitet mercedesi esht ne gjendje te rregullt

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:44 Vetura , Prishtinë

Mercedes 250d dizel

1 980 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:09 Vetura , Prishtinë

Mercedes E250D 1989

1 950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Vetura , Pejë

Mercedes 250D 1vjet regjestrim

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 11:27 Vetura , Pejë

Mercedes-Benz 250D

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 10:44 Vetura , Mitrovicë

Shes ose Ndrroj Mercedes 1 vit RKS

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Jan 23:41 Vetura , Besianë

Mercedes 250 dizel shum ngjendje tmir urgjend

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Jan 17:19 Vetura , Therandë

Shiten dhe ndrrohen

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim