15 Tet 16:15
Linku:
Vetura , Prishtinë

SHITET BMW 320d MODERN LINE

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 12:32
Linku:
Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1,9 CDTi 2007

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 10:27 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A3 2.0 TDi Automatik 2013

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Gjilan

AutoScout 24 - BLEJM VETURA PA DOGAN

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Pejë

SHALA-BLEJ VETURA DEFEKT AKSIDENT ME KESH 24H

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Bmw X6 Mercedes 350 Audi q7 q5 A6 A7

9 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Vetura , Ferizaj

BMW 318 TDS - Me klime dhe centrall

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

SUUUUPER LOOK EVO GOLD W211 MERCEDES BENZ

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:27 Vetura , Gjilan

AutoScout 24 - BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:27 Vetura , Ferizaj

Volvo Tre Aks - RKS 10 muaj

9 900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Pejë

AutoScout 24 - BLEJM RENAULT MEGANE 1.5 1.9 Tdci

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Therandë

Blejm Vetura VW AUDI MERCEDES BMW Defekt

9 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:27 Vetura , Mitrovicë

AutoScout 24 - BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

AutoScout 24 - BLEJM VETURA

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

SHALA-BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Pejë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 Vetura , Gjakovë

VW TOURAN

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Prizren

AutoScout 24 - BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Drenas

AutoScout 24 - BLEJM VETURA ME OSE PA DOGAN

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Drenas

Fellne per golf 4 me guma

160 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E 220 CDI 2003 I DOGANAUR ELEGANCE

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Shtime

AutoScout 24 - BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

BMW 320 d

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

GOLF Vll 2.0 TDI GTD ORIGINAL 184ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 Vetura , Rahovec

SHALA-BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV DEFEKT 24H

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:27 Vetura , Lipjan

peugeot 407 automatik 11 mui regjistrim 2.0 dizell

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 320d Automatik 2013

21 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Shes Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 308 1.6 HDI 2009 FACE LIFE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

AutoScout 24 - BLEJM VETURA

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

VW TOURAN 2.0TDI 170 PS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Gjakovë

AutoScout 24 - BLEJM VW MERCEDES BMW RENAULT

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Fushë Kosovë

shitet pikapi Citroen berlingo

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

W211 GOLD EVO MERCEDES BENZ E200 SUPEEEEEEER

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:27 Vetura , Pejë

She’s ose ndroj me vetur

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:27 Vetura , Lipjan

AutoScout 24 - BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 TDI 2009 ME DOGAN

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:27 Vetura , Skenderaj

SHALA-BLEJ VETUR PA EDHE ME DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:27 Vetura , Shtime

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejme Vetura PA DOGANE

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:26 Vetura , Viti

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

BMW 120 D 2013 I DOGANAUR FULL OPSION SPORT

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim