Sot 22:22 Vetura , Besianë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:22 Vetura , Ferizaj

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:22 Vetura , Burim

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:22 Vetura , Prishtinë

Citroen Berlingo 2.0 HDI RKS

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Vetura , Dragash

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

3 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:22 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:22 Vetura , Gjakovë

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:22 Vetura , Prishtinë

VW Tiguan 2.0 tdi automatik tiptronik RKS

14 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:22 Vetura , Fushë Kosovë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:22 Vetura , Skenderaj

BLEJM VETURA TIMON ANGLEZ

2 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:22 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.8 Diesel

1 599 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:22 Vetura , Prizren

Kerkoj ( KUZHINJER) PER GJELLA .Nr +382 69 587 387

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:22 Vetura , Prishtinë

Vw Golf 6 PLUS 1.6 TDI AUTOMATIK 178xxx km

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 Vetura , Therandë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:22 Vetura , Ferizaj

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 Vetura , Rahovec

Peugeot Boxer benzin

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:22 Vetura , Rahovec

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:22 Vetura , Klinë

BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:22 Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA RKS

2 222 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 22:22 Vetura , Kaçanik

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:22 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Passat 3C Disel Automatik 2013

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Vetura , Rahovec

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:22 Vetura , Lipjan

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 22:22 Vetura , Drenas

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 22:22 Vetura , Dardanë

‼️ Blejm Gjitha Modelet e (BMW) nga viti 2008-2018

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:22 Vetura , Shtërpcë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)������

5 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 22:22 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA RKS

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:22 Vetura , Kastriot

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:22 Vetura , Prishtinë

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA RKS

95 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:22 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 22:22 Vetura , Therandë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:22 Vetura , Klinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:22 Vetura , Kastriot

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 22:22 Vetura , Burim

Blejm Vetura qe nuk i Perdorni��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim