Sot 11:46 Vetura , Mitrovicë

Blejme urgjent vetura risiii qmime te mira

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 11:42 Vetura , Besianë

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 06:54 Vetura , Lipjan

shes maqinen e tamlit ne gjendje shum te mir

190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:29 Vetura , Prizren

Mondial R150cc

580 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 23:12 Vetura , Gjakovë

Shes perkulicen (rimorkio)

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:08 Vetura , Prishtinë

shes mbrojce te kedit

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 19:06 Vetura , Prishtinë

skuter

650 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Pri 15:15 Vetura , Ferizaj

shiten dyer per garazh

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 06:25 Vetura , Lipjan

Shes pula

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 20:05 Vetura , Malishevë

Renault legane

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 23:18 Vetura , Ferizaj

Lift

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 22:05 Vetura , Skenderaj

Shiten fellnet per mercedes ose ndrrohen

110 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Pri 19:44 Vetura , Artanë

Shiten syzat

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 12:29 Vetura , Ferizaj

2 Rimorkio

450 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 09:38 Vetura , Gjakovë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 09:38 Vetura , Prishtinë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 09:30 Vetura , Mitrovicë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 20:59 Vetura , Drenas

Maqin Nivelizimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Pri 10:04 Vetura , Ferizaj

Auto Pjes OLTI

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 22:59 Vetura , Pejë

Shitet pllaci ne peje afer Qarshi Gjamis

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 15:28 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 13:56 Vetura , Drenas

Fellne 18c dhe 16c

400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 20:19 Vetura , Zveçan

Blej vetura nga 200-500

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 20:11 Vetura , Leposaviq

Blej vetura nga 200-500

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 20:44 Vetura , Ferizaj

Marojm hulaj dhe vazo per lula me porosi

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Mar 20:41 Vetura , Ferizaj

Marojm hulaja me poros dhe vazo per lula

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Mar 22:11 Vetura , Therandë

shiten fellnet

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 15:18 Vetura , Gjilan

Golf 2 1.6 benzin plin 3 muj regjistrim

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 17:31 Vetura , Ferizaj

Shes plin

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 01:14 Vetura , Prizren

Pllac me Qira Ne Prizren

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 20:09 Vetura , Prizren

Shes

230 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 08:42 Vetura , Pejë

Shes liftin

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:07 Vetura , Vushtrri

Shitet ose ndrrohet 1 vjet rexhistrim

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Mar 20:27 Vetura , Mitrovicë

Pezho 307 2.0 Dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 14:28 Vetura , Vushtrri

Opel Astra

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 21:14 Vetura , Gjilan

Shitet

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 19:22 Vetura , Mitrovicë

Shitet Kampshtepiza Urgjent

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:32 Vetura , Lipjan

Shiten

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 07:51 Vetura , Pejë

Shes maqinen

1 350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 13:48 Vetura , Artanë

galaxy S8 plus

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Shk 19:42 Vetura , Ferizaj

Tavolin me 6 karrige

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 19:42 Vetura , Ferizaj

Tavolin me 6 karrige

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 08:43 Vetura , Lipjan

maqina te peletit

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 13:44 Vetura , Dardanë

Shes muziken pe kerr

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 20:48 Vetura , Prishtinë

Radie me zvoshnik

6 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 20:27 Vetura , Ferizaj

pikap

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 16:38 Vetura , Mitrovicë

Passat

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Shk 13:49 Vetura , Mitrovicë

Passat

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 20:25 Vetura , Mitrovicë

Auto pjes maloku

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim