Sot 10:10 Vetura , Mitrovicë

Blejme urgjent vetura risiii qmime te mira

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:38 Vetura , Gjilan

Shes mini motorrin per femij 170

170 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:36 Vetura , Besianë

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:08 Vetura , Lipjan

shes maqinen e tamlit boj ndrrim me pula knojsi

180 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 22:43 Vetura , Prishtinë

Vectra

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 09:12 Vetura , Prizren

Shes

140 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Qer 09:12 Vetura , Prishtinë

Shes

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 16:33 Vetura , Prishtinë

shiten rrypa dhe syza apo ndrrohen 0.50 cent

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 23:00 Vetura , Lipjan

Fellne 17 per BMW me goma dimri t rejaa

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 20:15 Vetura , Shtime

Kompjuter per vetura

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 12:43 Vetura , Artanë

Shiten syzat

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 11:37 Vetura , Lipjan

Fellga per seat 16

150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Qer 08:01 Vetura , Vushtrri

shitet rimorkio urgjent

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 14:29 Vetura , Skenderaj

Shiten fellnet per mercedes ose ndrrohen

99 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Qer 10:23 Vetura , Prishtinë

Sherbime me makine te shkrimit.

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 20:01 Vetura , Deçan

Elektromobil

2 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 19:20 Vetura , Deçan

Elektro mobil

2 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 20:05 Vetura , Drenas

shite lopa

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Maj 00:56 Vetura , Prishtinë

60 euro 32 inch lloje te ndryshem

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 21:43 Vetura , Pejë

Rimorkjo

350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 19:42 Vetura , Prishtinë

shiten

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Maj 08:05 Vetura , Ferizaj

Marojm hulaja me poros dhe vazo per lula

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 08:03 Vetura , Ferizaj

Marojm hulaj dhe vazo per lula me porosi

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Maj 16:55 Vetura , Gjakovë

Shiten 2 Goma 215/60 R17 M+S

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 23:36 Vetura , Therandë

shiten fellnet

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 21:21 Vetura , Prizren

Shes

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 11:44 Vetura , Ferizaj

shitet cerada per kamjonet t4

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 13:14 Vetura , Prizren

Torno

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Maj 13:17 Vetura , Ferizaj

Ipet me qera

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 13:39 Vetura , Gjilan

shitet 045 888 704

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 08:21 Vetura , Besianë

shiten

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 19:39 Vetura , Leposaviq

Blej vetura nga 200-500

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:38 Vetura , Zveçan

Blej vetura nga 200-500

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:38 Vetura , Mitrovicë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:38 Vetura , Prishtinë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:37 Vetura , Gjakovë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 09:47 Vetura , Ferizaj

Auto Pjes OLTI

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 18:22 Vetura , Prizren

Cisterne

300 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 22:12 Vetura , Gjilan

sgiten Zojt emishit bio

8 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 21:11 Vetura , Ferizaj

cady

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 09:22 Vetura , Vushtrri

MAQIN PER QIRIMIN E QEPVE 300KG 1OR INDISTR

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 23:12 Vetura , Gjakovë

Shes perkulicen (rimorkio)

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:08 Vetura , Prishtinë

shes mbrojce te kedit

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 15:15 Vetura , Ferizaj

shiten dyer per garazh

120 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 06:25 Vetura , Lipjan

Shes pula

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 20:05 Vetura , Malishevë

Renault legane

2 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 23:18 Vetura , Ferizaj

Lift

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 20:59 Vetura , Drenas

Maqin Nivelizimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 22:59 Vetura , Pejë

Shitet pllaci ne peje afer Qarshi Gjamis

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 15:28 Vetura , Prishtinë

Shes pasatin 1 vit regjistrim

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim