Sot 11:19
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Shesim Orendi shtepiake

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 11:50 Vetura , Burim

biciklet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:19
Linku:
Vetura , Mitrovicë

Shesim Orendi shtepiake

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:10 Vetura , Drenas

shiten plluxht

170 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:28 Vetura , Prizren

pastrim

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 17:01 Vetura , Klinë

Gollf

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Dhj 12:52 Vetura , Skenderaj

Llaptop

210 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Dhj 10:24 Vetura , Ferizaj

Puno online dhe fito

100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Nën 12:55 Vetura , Kaçanik

Kompresor Ajri 200L

399 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 15:30 Vetura , Lipjan

Shiten gomat 15 s bashku me fellga

199 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Nën 12:58 Vetura , Drenas

SHITEN fellne

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 13:47 Vetura , Drenas

Goma

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Tet 13:46 Vetura , Gjakovë

Passat 2

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Tet 23:24 Vetura , Besianë

Kurdoni

20 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 15:08 Vetura , Pejë

Shes Fellne

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 07:02 Vetura , Pejë

Fellne

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Sht 15:27 Vetura , Ferizaj

shitet vektra

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 22:09 Vetura , Prishtinë

Shes kauqat

190 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Sht 20:43 Vetura , Prizren

Shiten mobilet dhe tavolina

700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
09 Sht 17:36 Vetura , Drenas

800ero

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
07 Sht 23:18 Vetura , Ferizaj

Shes veturen

800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Gush 13:54 Vetura , Ferizaj

Smadhus zvoshnik

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 20:55 Vetura , Drenas

Honda

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Gush 19:54 Vetura , Prizren

Bus

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Gush 12:28 Vetura , Shtime

Shes kumbulla

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 17:00 Vetura , Pejë

Acura

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 22:15 Vetura , Lipjan

AGONI sh.p.k Blejm Vetura me defekt dhe pa Dogan

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 19:56 Vetura , Gjilan

Prokolica per vetura ne shitje

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 15:08 Vetura , Ferizaj

Goma

225 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 09:30 Vetura , Besianë

mjelse

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Pri 19:41 Vetura , Vushtrri

Telefon nokia per vetur

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Pri 19:55 Vetura , Drenas

Audi A4 Siten Karrigat Dhe Tapacia

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 18:54 Vetura , Vushtrri

Gjet

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 18:03 Vetura , Gjakovë

Goma rezerv

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 10:04 Vetura , Besianë

Auto goma

130 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 18:22 Vetura , Gjilan

Shes motorrin

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Jan 22:15 Vetura , Deçan

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Jan 21:04 Vetura , Prishtinë

Transport

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 19:51 Vetura , Vushtrri

shitet toka

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 09:09 Vetura , Klinë

pomp

600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 15:58 Vetura , Prishtinë

Shiten gomat urgjent nga gjermanija

50 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Nën 17:32 Vetura , Besianë

Paulownija

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 12:06 Vetura , Vushtrri

Shiten Drut

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Nën 11:25 Vetura , Fushë Kosovë

Muzik

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Nën 16:39 Vetura , Deçan

Golf 4

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 15:10 Vetura , Pejë

Pula te katunit

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Tet 20:31 Vetura , Ferizaj

Shes urgjent

265 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 16:36 Vetura , Ferizaj

Shitet

420 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 17:21 Vetura , Prishtinë

As-dekor renovime

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 15:51 Vetura , Gjilan

Shitet Traktori

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim