MDX , 661
NSX , 142
RL , 113
RSX , 44
TL , 38
TSX , 27
80 , 1
Sot 16:54 Vetura , Prizren

Mondial R150cc

600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:05 Vetura , Mitrovicë

VW Caddy

600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:19 Vetura , Prishtinë

DISTANCERA 2 cm PËR GOLF 2 DHE 3

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:12 Vetura , Prishtinë

Shitet apo ndrrohet skipi CASE

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:35 Vetura , Besianë

Mrezha per lokale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:05 Vetura , Ferizaj

Marojm hulaja me poros dhe vazo per lula

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:03 Vetura , Ferizaj

Marojm hulaj dhe vazo per lula me porosi

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:36 Vetura , Skenderaj

Shiten fellnet per mercedes ose ndrrohen

110 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:55 Vetura , Gjakovë

Shiten 2 Goma 215/60 R17 M+S

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 16:24 Vetura , Drenas

Bb

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Maj 12:50 Vetura , Burim

biciklet

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 12:19 Vetura , Mitrovicë

Shesim Orendi shtepiake

400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 05:19 Vetura , Prishtinë

kerr

150 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 23:36 Vetura , Therandë

shiten fellnet

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 21:21 Vetura , Prizren

Shes

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 23:55 Vetura , Gjakovë

Iveko Kombi

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 11:44 Vetura , Ferizaj

shitet cerada per kamjonet t4

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Maj 13:14 Vetura , Prizren

Torno

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Maj 12:14 Vetura , Lipjan

shes maqinen e tamlit boj ndrrim me pula knojsi

190 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 15:52 Vetura , Mitrovicë

Blejme urgjent vetura risiii qmime te mira

2 222 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Maj 13:17 Vetura , Ferizaj

Ipet me qera

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 16:23 Vetura , Rahovec

Kamjon mercedes

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 13:47 Vetura , Dardanë

shes fellne 15

199 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 13:39 Vetura , Gjilan

shitet 045 888 704

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 09:08 Vetura , Viti

Gjenerator 8kw

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 08:21 Vetura , Besianë

shiten

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 19:39 Vetura , Leposaviq

Blej vetura nga 200-500

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:38 Vetura , Zveçan

Blej vetura nga 200-500

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:38 Vetura , Mitrovicë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:38 Vetura , Prishtinë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:37 Vetura , Gjakovë

Blej te gjitha llojet e veturave per pjes

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 09:47 Vetura , Ferizaj

Auto Pjes OLTI

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 18:22 Vetura , Prizren

Cisterne

300 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 22:21 Vetura , Vushtrri

SHITEN GUMAT E VERES nr 19 dunlop

120 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 21:52 Vetura , Prizren

Shitet kamionet Iveco

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:43 Vetura , Deçan

U shitt e gzoft pronari ri

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 16:46 Vetura , Pejë

U shittttt e gzoft pronari ri

800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 22:12 Vetura , Gjilan

sgiten Zojt emishit bio

8 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Pri 21:11 Vetura , Ferizaj

cady

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Pri 17:10 Vetura , Vushtrri

Makina per Bari

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 09:22 Vetura , Vushtrri

MAQIN PER QIRIMIN E QEPVE 300KG 1OR INDISTR

16 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 14:44 Vetura , Pejë

U shit e gzoft pronari ri

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 20:39 Vetura , Gjilan

Shitet opel astra

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Pri 19:46 Vetura , Gjakovë

VW Golf dizel -87

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 17:18 Vetura , Artanë

Shiten syzat

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 19:18 Vetura , Prishtinë

DISTANCERA 2 cm PËR GOLF 2 DHE 3

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 23:12 Vetura , Gjakovë

Shes perkulicen (rimorkio)

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Pri 14:32 Vetura , Shtime

Shitet traktori ne gjendje te mir

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim