Sot 12:22 Vetura , Vushtrri

Shes kallamoq ibardh shum mir

Viti: 2018
Kilometrazha: > 500 000
10 Tet 12:16 Vetura , Gjakovë

Shitet

200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 09:35 Vetura , Deçan

Fidan pidhrobshi

20 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Maj 18:45 Vetura , Prishtinë

Dekore te Ndryshem Me porosi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 15:37 Vetura , Therandë

shiten fellnet nr14 250ero

250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 07:43 Vetura , Therandë

shes branikin

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 17:45 Vetura , Therandë

Iveko

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 16:59 Vetura , Klinë

shes goma per dimer pjes per vetura

20 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 01:38 Vetura , Besianë

Sabufer

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Jan 15:35 Vetura , Prizren

Dyr dhe rrethoja te ndryshme

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Dhj 18:19 Vetura , Skenderaj

Goma 195/65/15 8 copa

35 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Korr 02:05 Vetura , Mitrovicë

Dritare plastik

250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 22:01 Vetura , Ferizaj

Tavolina verore per Restaurante , dhe terasa

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 20:13 Vetura , Prishtinë

She's urgjent kranin Ben ndrrim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:20 Vetura , Drenas

Golf

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 18:43 Vetura , Gjilan

Fellne 18 per audi

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 20:05 Vetura , Burim

benzin 2.7

54 668 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim