Rocsta , 24
16 Dhj 03:36 Vetura , Prizren

Kacik

70 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 00:40 Vetura , Pejë

Shofer bagerist

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 23:37 Vetura , Ferizaj

riparoi mobile fellne etj

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:16 Vetura , Besianë

shitet urgjente gollfe treshe

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 21:03 Vetura , Prishtinë

Shes fellnet

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Gush 12:55 Vetura , Ferizaj

shitet gjeta

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Gush 14:15 Vetura , Viti

Kumbulla amerikane

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 13:03 Vetura , Dragash

Kosilica na benzin

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Korr 12:59 Vetura , Shtime

Shitet

100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
17 Qer 14:33 Vetura , Prishtinë

shes opel zafira 2.0 Diesel (automatik) rks 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 11:45 Vetura , Prizren

Urgjent shes makinen AEG

25 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Maj 22:07 Vetura , Skenderaj

Vetur E vogel

800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Maj 08:43 Vetura , Besianë

Dyer dhe dritare te drurit

350 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 15:02 Vetura , Drenas

Got coca cola

1 090 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Mar 18:44 Vetura , Deçan

Shes inkubator full automatik 96 vo.Urgjent.NDRRIM

160 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 12:44 Vetura , Viti

shitet zafira

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 12:36 Vetura , Deçan

Bejm transportin e veturave etj..

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Shk 20:43 Vetura , Lipjan

shes qenin shum shum i bukur urgjent

35 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 20:21 Vetura , Deçan

fgsdfgt

21 213 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Jan 14:55 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 11:13 Vetura , Therandë

Shes radion

40 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 20:45 Vetura , Vushtrri

Shes duj

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 15:36 Vetura , Burim

Goma continental

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Nën 13:26 Vetura , Mitrovicë

Agergat

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Nën 18:29 Vetura , Prishtinë

Shes dru bungu

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Tet 20:41 Vetura , Fushë Kosovë

Rimorkio

1 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 21:55 Vetura , Ferizaj

1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Maj 21:54 Vetura , Malishevë

Shitet

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Pri 20:08 Vetura , Malishevë

shitje

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 10:10 Vetura , Ferizaj

Tavolina per terasa , restaurante dhe kafiteri

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Mar 15:40 Vetura , Prishtinë

Ballanserk per Goma

1 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 14:42 Vetura , Mitrovicë

Still

270 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 21:26 Vetura , Burim

shes skuterin

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Mar 07:25 Vetura , Vushtrri

Shes fellne 225 50 R15

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:03 Vetura , Ferizaj

Bejm izolim, lyerje me pomp te mallterit,lepak

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 19:20 Vetura , Skenderaj

shitet

2 885 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 21:37 Vetura , Fushë Kosovë

T5

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 23:00 Vetura , Prishtinë

karrikat

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 04:26 Vetura , Dragash

hsns

2 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 09:52 Vetura , Prishtinë

shkopinj italian me fara dhe susam

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 23:34 Vetura , Viti

USHITTT FlmMERRJEP

6 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gush 19:38 Vetura , Vushtrri

Lopa

1 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Korr 19:16 Vetura , Skenderaj

Drita katrore per kombi 2-sh

70 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 07:38 Vetura , Mitrovicë

Traktori osht ne gjendje porfekte

4 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 11:53 Vetura , Mitrovicë

kosa

800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 20:43 Vetura , Pejë

Shitet

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 16:01 Vetura , Therandë

Shes paisjete gazit per makina

200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim