RS-modele , 22
S-modele , 78
TT , 36
100 , 322
200 , 35
80 , 3399
90 , 274
A1 , 58
A2 , 140
A3 , 1654
A4 , 3547
A5 , 205
A6 , 1986
A7 , 74
A8 , 434
Allroad , 39
Cabriolet , 5
Coupé , 14
Q3 , 17
Q5 , 117
Q7 , 176
QUATTRO , 22
R8 , 9
RS7 , 2
S1 , 2
SQ5 , 2
TT , 10
V8 , 7
14 Mar 19:33
Linku:
Vetura , Prishtinë

Flija me Porosi Transporti Gratis

15 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 23:12
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bëjm Reklama Online

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 15:58 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 - 3.0 TDI - Quatro

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:58 Vetura , Mitrovicë

Kompania **AUTO/ZONA** Blejm AUDI BMW MERCEDES.

55 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:58 Vetura , Prizren

��AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS APO TE HUJA��

555 555 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:58 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE PA DOGAN VW BMW MERCEDE

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:57 Vetura , Prishtinë

Audi a4 2013 160 mij km origjinale

19 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:57 Vetura , Ferizaj

AUTO(SHALA)BLEJ GJITHA LLOJET VETURAV NETER KOSOVN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 Vetura , Fushë Kosovë

Labi Pc blejm antminer S7, S9��

1 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:57 Vetura , Besianë

AUTO(SHALA) BLEJM VETUR M+P -DOGAN

444 444 444 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:57 Vetura , Dardanë

AUTO(SHALA)BLEJM VETURA ME DEFEKT PA DEFEKT -RKS

555 555 555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:57 Vetura , Gjilan

AntMiner24

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:57 Vetura , Klinë

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven 24h

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:57 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A6 3.0 Automatik 2012

24 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:56 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:56 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURA M.P DOGAN+AKSIDENT NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:56 Vetura , Artanë

AUTO(SHALA) BLEJ GJITHA LLOJET E VETURAV ME DOGAN

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:56 Vetura , Pejë

Audi A4 Automatik 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55 Vetura , Prishtinë

��AUTO(SHALA)BLEJ VETURA M+P DOGAN TER KOSOVEN��

105 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 Vetura , Lipjan

/Auto-24/BLEJM VETURA TE REGJISTRUARA RKS VW BMW

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:55 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:55 Vetura , Mitrovicë

Kompania **AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven

55 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:55 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:55 Vetura , Prishtinë

AUTO-24 I BLEJM VETURAT PA DOGAN DHE ME DEFEKTE��

7 111 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:55 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.9TDI VITI 2006 PADOGAN

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:55 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 3.0 TDI AUTOMATIK 2x S_Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:55 Vetura , Gjilan

Audi a3 1.9 2008 1 vjet rks

7 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:54 Vetura , Prishtinë

��☑️☑️��BLEJM VETURAT ME DEMTIME AKSIDENTI DEFEKT

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:53 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:53 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A6 3.0 Disel Automatik Viti 2011

23 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:52 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A3 2.0 Disel Manual Viti 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 Vetura , Lipjan

Audi A4 3.0 TDi quattro

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:51 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi Q5 3.0 tdi automatik viti 2010

18 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:49 Vetura , Ferizaj

Audi b4 2.0 Benzin rks 2 Muj Vp 92

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A4

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:48 Vetura , Prishtinë

DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GARANCION

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:46 Vetura , Prishtinë

Audi A3 TDI 1.9 viti 2009

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:46 Vetura , Gjakovë

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.0 TDI Lleda Camera Para Mbrapa Bi-Xenon

21 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:42 Vetura , Malishevë

Audi a6 dizell 2.5 tdi rks ne gjendje te mir 2002

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0 tdi Automatik Sline Dogan e Homologim!

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:41 Vetura , Prishtinë

shitet audi 80 benzin plin 1.8 viti 88 rks 04.2018

890 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:40 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 tdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi a4 2.0 tdi 2013 Automatik

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 Vetura , Vushtrri

Audi a4 1.9 tdi

4 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:38 Vetura , Mitrovicë

shes audin b4

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 Vetura , Rahovec

Audi A6 2.5 TDI

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim