RS-modele , 32
S-modele , 104
TT , 48
100 , 424
200 , 54
80 , 4575
90 , 343
A1 , 89
A2 , 170
A3 , 2427
A4 , 5091
A5 , 328
A6 , 2943
A7 , 131
A8 , 661
Allroad , 58
Cabriolet , 6
Coupé , 18
Q3 , 51
Q5 , 230
Q7 , 291
QUATTRO , 32
R8 , 13
RS7 , 7
RSQ3 , 1
S1 , 3
S7 , 2
SQ5 , 3
TT , 10
V8 , 5
Dje 09:13
Linku:
Vetura , Prishtinë

Audi a7

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:49
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A4 2.0 DIZEL AUTOMATIK 2012

14 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:40
Linku:
Vetura , Prishtinë

AUDI A3 8L 1.6 Benzin

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 09:09 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETUR M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:09 Vetura , Gjakovë

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:09 Vetura , Gjakovë

Audi Q7 3.0 TDI S-Line AUTOMATIK 4x4 FULL EKSTRA

13 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:09 Vetura , Ferizaj

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:09 Vetura , Shtërpcë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)������

5 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:09 Vetura , Ferizaj

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:09 Vetura , Klinë

BLEJ VETUR M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:09 Vetura , Gjakovë

Renta car Gjakova

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:09 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Audi Q5 2.0 TDI quattro Automatic (me Dogane)

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:09 Vetura , Gjilan

Audi A6 ALLORAD

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:09 Vetura , Ferizaj

������ BLEJM VETURA������VOLLON ANGLEZ

3 322 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:09 Vetura , Fushë Kosovë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:09 Vetura , Viti

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:09 Vetura , Deçan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:09 Vetura , Gjakovë

Rent A Car Gjakov

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:09 Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA .VW BMW AUDI MERCEDES

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:09 Vetura , Mitrovicë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:09 Vetura , Prizren

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:09 Vetura , Deçan

Shite veturen tuaj ne Auto24��

7 811 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:09 Vetura , Rahovec

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:09 Vetura , Skenderaj

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:09 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm vetura qe nuk i perdorni����

8 080 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:09 Vetura , Kaçanik

BLEJM VETURA RKS

2 222 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:09 Vetura , Lipjan

BLEJM TE GJITH LLOJET E VETURAV VW AUDI MERCEDES

888 888 888 888 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:09 Vetura , Rahovec

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:08 Vetura , Mitrovicë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Vetura , Mitrovicë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Vetura , Skenderaj

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��������

5 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:08 Vetura , Rahovec

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

111 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:08 Vetura , Prishtinë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:08 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:08 Vetura , Gjakovë

������ BLEJM VETURA������VOLLON ANGLEZ

3 322 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 09:08 Vetura , Pejë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:08 Vetura , Prishtinë

Audi A8 4.2 TDI RKS

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:08 Vetura , Drenas

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA ANGLEZ

95 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:08 Vetura , Mitrovicë

BLEJ VETURA M DHE PA OGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 09:08 Vetura , Dardanë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:08 Vetura , Malishevë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDEN DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:08 Vetura , Viti

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:08 Vetura , Vushtrri

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:08 Vetura , Lipjan

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:07 Vetura , Ferizaj

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:07 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.9 TDI 2009 90.000KM

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:07 Vetura , Dragash

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:06 Vetura , Ferizaj

Shitet Audi a4 viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:06 Vetura , Artanë

BLEJ VTURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim