Sot 13:10 Vetura , Pejë

✔️ BLEJM VETRA GJITH KOSOVEN PA DOGAN & RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:49 Vetura , Prishtinë

shes bicikleten shum te mir si ere mejan vip

120 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 12:14 Vetura , Ferizaj

Audi A1 nga Zvicrra 13200 euro me dogan 2013

11 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 15:37 Vetura , Prishtinë

Audi A1

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Pri 07:20 Vetura , Prishtinë

Blejm vetura me dhe pa dogane defekt aksident

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 14:08 Vetura , Gjilan

Audi A1 1.4 TFSI S-Line 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 18:25 Vetura , Prishtinë

Shes veturen Audi 1.1

12 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Mar 06:30 Vetura , Lipjan

kifa mont dyer dhe motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 19:00 Vetura , Therandë

Audi A1 1.6 TDI 2011 RKS

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 18:12 Vetura , Prizren

Shes

1 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 22:44 Vetura , Gjilan

Rraketaqki -800 euro

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 20:01 Vetura , Ferizaj

Shes Orbitrek per ushtrime.

140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Shk 20:58 Vetura , Therandë

Shitet Audi A1

20 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 10:38 Vetura , Klinë

Audi A1 sport 1.4 Tdi

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Shk 14:38 Vetura , Prishtinë

Kompjuter me tavoline

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 00:04 Vetura , Viti

audi A1

10 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 11:12 Vetura , Prizren

audi a1 diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 09:21 Vetura , Gjilan

Invertor 600 wat 1vit garancion

170 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Dhj 11:00 Vetura , Klinë

Plluma per dasma

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 18:27 Vetura , Gjakovë

Shes rimorkion

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Nën 20:03 Vetura , Zveçan

Gulldon

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Tet 22:43 Vetura , Ferizaj

motorr pediatrik

650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 18:01 Vetura , Prishtinë

u shitttt

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Tet 19:49 Vetura , Prishtinë

Shes audi a1 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Tet 01:05 Vetura , Prishtinë

Shes audin a1shportpak s-line 2017 . 27km 95ps

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Sht 10:55 Vetura , Gjakovë

Audi A1 1.6

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Korr 19:07 Vetura , Prizren

A1 1.6 Tdi SportBack Matrix - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Korr 23:02 Vetura , Prizren

shum i mir

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Korr 15:29 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Korr 16:13 Vetura , Pejë

Audi A1 benzin

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Maj 17:11 Vetura , Prishtinë

u shittttttt

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 11:11 Vetura , Prishtinë

Audi s 350 e

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 20:40 Vetura , Gjilan

shite pjaqalla dhe basi ne gjendje te mir

65 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 07:27 Vetura , Klinë

Audi

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Mar 00:46 Vetura , Deçan

Audi 1oo

1 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 11:04 Vetura , Besianë

Audi shiten 2 dritare pvc 165euro

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 23:29 Vetura , Prizren

Audi A1 1.6 tdi sportback 2012 Matric

16 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 16:10 Vetura , Prishtinë

Audi A1

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Shk 19:53 Vetura , Malishevë

Maqin G4

1 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 04:28 Vetura , Gjilan

Audi

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
15 Shk 17:44 Vetura , Fushë Kosovë

GURI te gjitha llojet e punes me guri

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 21:25 Vetura , Klinë

polo

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 10:29 Vetura , Prishtinë

paleta

3 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 18:58 Vetura , Vushtrri

Makin

1 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 22:02 Vetura , Fushë Kosovë

shes golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Dhj 19:36 Vetura , Prizren

Është krejt nrregull

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 22:08 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1

11 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Tet 22:01 Vetura , Prishtinë

AUDI A1

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Tet 18:21 Vetura , Deçan

Shes koftorrin e ri me pjek urgjent

220 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim