Sot 22:14 Vetura , Besianë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA PA DOGAN

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 22:13 Vetura , Gjakovë

AutoScout 24 - BLEJM VW MERCEDES BMW RENAULT

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:13 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA SYEDIA VW BMW

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:12 Vetura , Malishevë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Audi A6 3.0 quatro

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 Vetura , Prishtinë

Audi a6 1.9 tdi rks klimatronik

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:49 Vetura , Prishtinë

Blejm te gjitha veturat AUDI na kontaktoni!!!

15 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:38 Vetura , Ferizaj

Audi A6 3.0 QUATTRO 2012 Double Led

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:32 Vetura , Gjilan

Shitet Audi A6 2.5 TD-i t’kuqe

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:30 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 DIZEL 2.7 TDI MANUEL 6 SHPEJSI RKS 1 VIT

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 DIZEL 3.0 TDI QUATRO S-Line

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:27 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 DIZEL 2.0 TDI 6 SHPEJSI RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:08 Vetura , Fushë Kosovë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:08 Vetura , Gjilan

AUTOSHALA*BLEJM VETURA ME DOGAN, PA DOGAN +RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 21:07 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi Automatik esapo doganuar

18 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:07 Vetura , Pejë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN DEFEKT AKSIDENT

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:35 Vetura , Mitrovicë

shitet audi a6 1.9 viti 2004

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:18 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 TDI Quattro RKS FULL EXTRA 245 PS

21 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:18 Vetura , Prizren

�� Blejm Vetura Pa Dogan RKS Gjith Kosoven��

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:45 Vetura , Prizren

Audi A6

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:50 Vetura , Lipjan

Audi A6 3.0 TDi Automatik 245ps

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:46 Vetura , Pejë

Audi A6 3.0 Diezel Full Extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:39 Vetura , Prishtinë

AUDI.A6.3.0.TDI S_LINE AUTOMATIK VITI.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 Vetura , Ferizaj

Audi A6 2.0 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:23 Vetura , Viti

Shitet Audi A6 3.0 TDI viti 2009 Automat S Line

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Vetura , Ferizaj

Shes audi a61.9 tdi 6.R 2002 115ps klimatronik

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:42 Vetura , Vushtrri

AUDI A6 3.0 Dizell rks Automatik ndrrimi munshum

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:38 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 DIZEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:23 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.7 Tdi Quattro 2009 exclusive

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:03 Vetura , Malishevë

AUDI A6 2.5 2003 RKS AUTOMATIK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:40 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0 Tdi Sline Viti 2005 Rks 5 Muj

6 199 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:39 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2.5 Tdi Viti 2003 Rks 4 Muj Automatik

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:24 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 3.0 QUATTRO-11

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 Vetura , Viti

Blejm vetura

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:09 Vetura , Viti

Audi A6 3.0 TDI Sline Viti 2010 Quatro Me Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:09 Vetura , Prishtinë

Audi a6 2.7

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:08 Vetura , Ferizaj

Audi A6 1vit Rks

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:59 Vetura , Viti

Shitet Audi A6 3.0 TDI Viti 2004 Quatro Automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A6 2.7 S-Line - 2007

10 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Vetura , Prishtinë

Audi A6 3.0-TDI-Automatik

20 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:38 Vetura , Ferizaj

Audi A6-Automatik-TDI

10 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 Vetura , Lipjan

Pjes per AUDI A6 2.5TDI KUATRO

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI 103KW 140PS 2005 RKS 1 VIT

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI RKS 1 VIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:09 Vetura , Prishtinë

AUDI A6 2.0 TDI AVANT 2013 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:03 Vetura , Besianë

Shitet audi a6 2.5 tdi per pjes

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:58 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Vetura , Prishtinë

Audi A6 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim