Seri 1 , 799
Seri 2 , 103
Seri 4 , 23
Seri 3 , 4805
Seri 5 , 2738
Seri 6 , 51
Seri 7 , 340
Seri 8 , 9
M-modele , 391
X-modele , 1582
Z-modele , 16
2002 , 48
i3 , 4
i8 , 4
16 Tet 10:41
Linku:
Vetura , Therandë

BMW 525d

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:36
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW 120

6 690 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21
Linku:
Vetura , Mitrovicë

BMW 320D e46

3 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:27 Vetura , Ferizaj

BMW 318 TDS - Me klime dhe centrall

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

BMW 320 d

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 320d Automatik 2013

21 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

AutoScout 24 - BLEJM VETURA

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:26 Shitorja Vetura , Prishtinë

Blejme Vetura PA DOGANE

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

BMW 120 D 2013 I DOGANAUR FULL OPSION SPORT

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 420d X-Drive Automatik 2015

27 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Vetura , Viti

SHALA- BLEJ TE GJITHA LLOJET ME DEFEKT PA DEFEKT

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

BMW 730d Full Opsions RKS

18 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Vetura , Prizren

AutoScout 24 - BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:26 Vetura , Vushtrri

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 Vetura , Therandë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:26 Vetura , Prizren

SHALA-BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:26 Vetura , Klinë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:26 Vetura , Kastriot

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 10:26 Vetura , Kaçanik

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:26 Vetura , Klinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

BMW 530D --2004 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 Vetura , Leposaviq

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320 - Automatik - 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Vetura , Pejë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:25 Vetura , Prishtinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:25 Vetura , Skenderaj

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 10:25 Vetura , Prizren

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:25 Vetura , Burim

AUTO-SHLA BLEJ VETUR NE GJITH VENIN ME DOGAN

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:25 Vetura , Skenderaj

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:25 Vetura , Dardanë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN NE TER KOSOVEN 24H

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Vetura , Shtime

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:25 Vetura , Prizren

Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES

7 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Vetura , Drenas

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN NE TER KOSOVEN ME KESH

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:25 Vetura , Ferizaj

SHITE VETUREN QFAR DO LLOJ QE ST DUHET NE GJDO KOH

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:25 Vetura , Ferizaj

Bmw 530d x drive automatik vp 11/2011 me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:25 Vetura , Zubin Potok

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:25 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 120d Manual 6 shpejsi viti 2013

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 Vetura , Viti

Blejm Vetura VW BMW AUDi Aksident Defekt pa Dogan

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:25 Vetura , Rahovec

Shite veturen ne Auto24��

6 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 420 d Disel Automatik 2015

27 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:24 Vetura , Burim

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:24 Vetura , Ferizaj

SHALA-BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:24 Vetura , Gjilan

Blejm vetura te pa Doganuara defekt dhe Aksident

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:24 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:24 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM VETURAT QE NUk I PERDORNI VW BMW AUDI 24h:

7 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:24 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:24 Vetura , Drenas

Blejm te Gjitha Llojet e BMW X5 X6 320 330 530 630

9 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:23 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Bmw X6 Mercedes 350 Audi q7 q5 A6 A7

9 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23 Vetura , Ferizaj

Bmw x5 3.0d full opcione me dogan

13 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 Vetura , Rahovec

�� Blejm vetura Dërgo Oferten +383 (0) 49 758 458

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:22 Vetura , Prishtinë

Shes veturen BMW x5

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:22 Vetura , Prishtinë

Shes BMW 730 dizell

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim