Sot 05:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

Shes BMW 635 D Viti 2008 Diezel

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:53 Vetura , Vushtrri

shes ndrroj Bmw M6 viti 2005 rks automatik

12 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 14:21 Vetura , Prishtinë

BMW X6

43 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Dhj 14:57 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW X6 -2012- (306Ps)

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Nën 20:02 Vetura , Drenas

Shes bilardo dhe rrakitaqi

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 13:04 Vetura , Rahovec

Dekurim Per Dasma

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 22:08 Vetura , Prishtinë

bmw m6

60 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 17:30 Vetura , Ferizaj

BLEJ BMW M6

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 19:56 Vetura , Artanë

Okazion

16 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 20:33 Vetura , Burim

shes qizme t"policis numer 42-43 te reja

55 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 12:07 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

21 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 11:55 Vetura , Pejë

bmw 2016 m6 ne gjendje perfekte

40 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 20:44 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw M6

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 17:58 Vetura , Dragash

Bmw m6

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Shk 03:04 Vetura , Pejë

BMW M3

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 17:30 Vetura , Drenas

BMW M6

120 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim