Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

Bmv x6 3.0 d mpower 8 shpejtsi 2012

23 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:52 Vetura , Prishtinë

Goma per xhipa 235/65/17 gati te reja 4 copa

200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:14 Vetura , Skenderaj

motorra per dyer oborri

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Jan 16:02 Vetura , Besianë

kifa mont motorra per dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 15:53 Vetura , Ferizaj

shes goma te xhipit x 6

350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
10 Dhj 17:02 Vetura , Prishtinë

Bmw X6 Mperfomanc

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Tet 15:20 Vetura , Prishtinë

U SHITT NGA "AUTO KUSHTRIMI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 19:28 Vetura , Gjilan

Shitet Maksikoz per femi

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 19:11 Vetura , Prishtinë

u shit.nga <A.S ALBANI> FLM

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Sht 19:21 Vetura , Gjakovë

BMW X6 3.5D xDrive

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 23:49 Vetura , Prizren

TENDA TAVOLINA KARRIGE ME QERA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 09:15 Vetura , Gjilan

Shes x 6

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 22:24 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 15:26 Vetura , Ferizaj

X6

28 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Jan 14:52 Vetura , Prizren

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Dhj 21:33 Vetura , Gjakovë

Fellne X6

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 15:49 Vetura , Gjakovë

shiten gomat me bandasha 19 te BMW X6

800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 13:05 Vetura , Drenas

Transport Gjermoni Kosov

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Gush 16:00 Vetura , Prishtinë

X6 Xdirive 40d steptronic

25 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 13:31 Vetura , Prishtinë

BLEJM TE GJITHA VETURAT PA DOGAN DHE (RKS)

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Gush 21:03 Vetura , Gjakovë

Bmw x6m Facelift

45 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 22:35 Vetura , Prishtinë

shes bmw x6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 23:12 Vetura , Prishtinë

shes bmw x6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 11:19 Vetura , Prishtinë

Shes Bmw x6

26 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 14:35 Vetura , Rahovec

pompa e ujit e re

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 16:08 Vetura , Kaçanik

Shitet bx6

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 08:45 Vetura , Ferizaj

Shes x6 3.5 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Nën 22:28 Vetura , Fushë Kosovë

shes bmw x 6 viti 07.2009

26 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 00:40 Vetura , Dardanë

FELLNE BMW X5.X6.

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Nën 20:25 Vetura , Prizren

BMW X6 M 4.0

38 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 21:30 Vetura , Prishtinë

x6

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Dhj 13:59 Vetura , Gjilan

TABLET 10 INCH,POWER BANK EDHE SHUMEE LIRE URGJENT

37 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Nën 05:02 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA . PA TARGA DHE ME DENI

1 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Nën 12:47 Vetura , Prizren

BMW X6 M

10 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 22:32 Vetura , Malishevë

bmw x6

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 16:49 Vetura , Gjilan

treki

180 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim