114 , 73
116 , 143
118 , 296
120 , 226
123 , 40
125 , 21
130 , 9
135 , 19
11 Dhj 21:05
Linku:
Vetura , Prishtinë

Bmw 120i

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 16:12
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW Modeli 116i / Viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:45
Linku:
Vetura , Prishtinë

Rent a Car Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 05:59 Vetura , Deçan

BLEJ VETURA AKSIDENT DEFEKT ME DHE PA DOGAN 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 05:59 Vetura , Prishtinë

BMW 120d 2008 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:59 Vetura , Prishtinë

BMW 120D 230PS STRAIGHT & DOWN PIPE Auto Navi 2013

14 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:59 Vetura , Besianë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 05:56 Vetura , Lipjan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:07 Vetura , Prishtinë

BMW 120da

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:50 Vetura , Pejë

Shitet bmw

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:56 Vetura , Gjilan

shitet pompa e iberzugit pusmajser

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:52 Vetura , Prishtinë

Blejm Vetura Bmw X6 Mercedes 350 Audi q7 q5 A6 A7

9 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:50 Vetura , Prizren

Blejm Veturat qe nuk i perdorni VW AUDI MERCEDES

7 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 Vetura , Viti

Blejm Vetura VW BMW AUDi Aksident Defekt pa Dogan

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:49 Vetura , Fushë Kosovë

BLEJM -X5,X6,Q7,ML,TOUAREG ��

7 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 120 Dizell, Full Opcion, RKS

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Vetura , Lipjan

BMW 118d 6 shpejci

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:55 Vetura , Prishtinë

BMW 120D AUTOMATIK FULL EXTRA GJERMANIA

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 Vetura , Lipjan

BMW 120d M-Paket 184ps Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Bmw 120 d

5 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 Vetura , Gjilan

Bmw 118 Dizel v.p.2009 nga Zvicrra pa Dogan

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:45
Linku:
Vetura , Prishtinë

Rent a Car Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:31 Vetura , Prishtinë

BMW 118 -teshe

4 299 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:29 Vetura , Gjilan

Shitet BMW 2.0 diesel

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:28 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 120 D

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 Vetura , Viti

BMW 118 2.0 dizel 1 vjet RKS viti 06

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Vetura , Ferizaj

BMW 120 D 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:03 Vetura , Prishtinë

BMW 118. 2.0 D. FACELIFTE VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:02 Vetura , Ferizaj

BMW 120 AUTOMATIK 2013 ME DOGAN

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:52 Vetura , Prishtinë

BMW 118 2.0 DIESEL

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:52 Vetura , Prishtinë

BMW 120 D 2013 I DOGANAUR FULL OPSION SPORT

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:50 Vetura , Prishtinë

Blej ker tlir dej 400 euro me tabela Rks

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:48 Vetura , Prishtinë

BMW 118 D -AUTOMATIK - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:39 Vetura , Ferizaj

BMW 118 D I DOGANUAR CH

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:13 Vetura , Ferizaj

Bmw 118 M 2.0 diesel 2008 posa ardhur prej zvicre

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:56 Vetura , Ferizaj

BMW 118Diesel Facelift e Doganuar 6 Shpejtsi -2009

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:39 Vetura , Prishtinë

BMW 116i Manual Benzin

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:30 Vetura , Ferizaj

BMW 120d - Sportpaket

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:28 Vetura , Prishtinë

Shes bmw 120 dizell

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:22 Vetura , Ferizaj

Bmw 118 D FaceLift

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:14 Vetura , Prishtinë

Bmw 118d Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:10 Vetura , Prishtinë

BMW 118d Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:53 Vetura , Prishtinë

BMW 118 2004 2.0 DIESEL RKS

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:14 Vetura , Pejë

BMW 120 Viti 2011

8 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 118 DIZEL 2006 RKS FULL 2005

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:06 Vetura , Gjakovë

Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:04 Vetura , Prizren

Bmw 123D Bi-Turbo 283ps M-Packet

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03 Vetura , Vushtrri

BMW 116 D 2013 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:32 Vetura , Vushtrri

BMW 118 D M PAKET MANUAL

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:26 Vetura , Prishtinë

BMW 120D 2008

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:22 Vetura , Ferizaj

BMW 120 d Facelift -Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 04:24 Vetura , Prishtinë

Blej ker tlir 250 300 euro

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim