19 Shk 19:45
Linku:
Vetura , Prishtinë

Rent a Car Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 16:28 Vetura , Lipjan

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ24H

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 19:45
Linku:
Vetura , Prishtinë

Rent a Car Prince

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 22:40 Vetura , Vushtrri

Fellne

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 00:15 Vetura , Ferizaj

Shirita dekorus

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 13:07 Vetura , Burim

Jev 4×50

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 19:10 Vetura , Prizren

ofroj pune per nje puntore femer

130 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Jan 20:35 Vetura , Mitrovicë

Auto pjes maloku

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 12:06 Vetura , Vushtrri

Shes Sejn e re

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Jan 16:27 Vetura , Drenas

Renta Car Rifa te kroni mbretit

19 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 00:04 Vetura , Prizren

Shiten dhe ndrrohen me bas pajaqall etj

11 111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Dhj 18:09 Vetura , Mitrovicë

Komod per Tv

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 21:05 Vetura , Ferizaj

Urgjenttttt

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 18:04 Vetura , Shtime

guma

20 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Nën 20:45 Vetura , Lipjan

Brina te. Kaprrollit

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 13:30 Vetura , Prishtinë

Jakne - Vjeshte Dimer

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Tet 18:16 Vetura , Fushë Kosovë

Bejm polir te makinave (3M)

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Tet 13:35 Vetura , Ferizaj

Shiten serrat

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Sht 19:13 Vetura , Ferizaj

Serrat urgjent

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Sht 19:00 Vetura , Vushtrri

Shes voshnjakun

130 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Gush 00:06 Vetura , Fushë Kosovë

Muzika

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Gush 22:09 Vetura , Mitrovicë

Shesim Kumbulla Amerikane dhe pozhenke

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 19:03 Vetura , Prizren

Shtopa per bmw e36

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Qer 16:46 Vetura , Gjilan

Ram

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Qer 11:49 Vetura , Vushtrri

Karrige per femi

40 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 10:56 Vetura , Prishtinë

Rolex

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 11:43 Vetura , Prishtinë

Shitet radio kasetofon BMW

54 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 19:46 Vetura , Mitrovicë

Shitet vetura

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 20:57 Vetura , Pejë

led per fara

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 16:55 Vetura , Prishtinë

SHITEN-NDERROHEN RROBAT NGA GJERMANIA TE REJA

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Pri 10:21 Vetura , Prishtinë

SHITEN GOMAT 18she

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 23:43 Vetura , Prishtinë

shes invertarin per frizera

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 18:56 Vetura , Skenderaj

Shes 4 Goma Per Gjipa 235/75 R 15

110 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 07:53 Vetura , Pejë

Auto24��

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 20:46 Vetura , Gjilan

Radia per kerr

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 17:32 Vetura , Drenas

Shitet kosa 135

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 21:03 Vetura , Besianë

KUJDES NUK KA MA DENIM PER VETURA...

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 15:40 Vetura , Pejë

Me marveshje

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Nën 13:10 Vetura , Vushtrri

Shes hiltin te 60c

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 23:12 Vetura , Gjilan

sprinter lt55 iveco

2 999 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 14:37 Vetura , Gjilan

Dyer dhe dritare

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 20:32 Vetura , Gjilan

UAZ 469B

970 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 19:54 Vetura , Drenas

shes goma te veres 14...15..17

15 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 19:10 Vetura , Vushtrri

shes bmw

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Gush 21:13 Vetura , Gjilan

BMW

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 12:51 Vetura , Skenderaj

QARKU COLLOR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 11:22 Vetura , Prizren

TENDA TAVOLINA KARRIKA ME QERA !!!

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Qer 16:55 Vetura , Malishevë

Makin per paketimin e sheqeri ndrrim me vetur

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim