17 Dhj 16:17
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW Modeli 116i / Viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 17:53 Vetura , Besianë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 17:18 Vetura , Gjilan

Shitet BMW 2.0 diesel

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:47 Vetura , Prishtinë

BMW-116 D 2.0- 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Vetura , Vushtrri

BMW 116 D 2013 AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Dhj 16:17
Linku:
Vetura , Ferizaj

BMW Modeli 116i / Viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 09:58 Vetura , Ferizaj

Shitet

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 21:23 Vetura , Lipjan

Per bmw 1

160 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
15 Dhj 15:39 Vetura , Prishtinë

BMW 116i Manual Benzin

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Dhj 18:46 Vetura , Prishtinë

Shes bmw 116

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 09:51 Vetura , Ferizaj

Bmw 116d manual urbal

12 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Dhj 19:02 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 d e ardhun prej zvicrre me krejt serviset

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 14:55 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 116

14 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 20:01 Vetura , Drenas

Shitet BMW

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
04 Dhj 11:42 Vetura , Besianë

shes bmw 116 D

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 11:42 Vetura , Besianë

shes bmw 116 D

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:32 Vetura , Lipjan

AutoTrade24 Blejm Vetura Me Defekte dhe Aksidente

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 14:26 Vetura , Besianë

Shes motorr i druve

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Nën 18:25 Vetura , Prishtinë

BMW 116 dizel

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Nën 13:26 Vetura , Malishevë

shes fellne dhe goma

279 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Nën 14:23 Vetura , Prishtinë

BMW 116

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 17:54 Vetura , Gjakovë

Shitet BWVv 1.6 benzin

120 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 17:23 Vetura , Gjilan

Shiten gomat

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 11:57 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw 116d twinturbo

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 18:01 Vetura , Prishtinë

Shitet bmw 116d

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 23:31 Vetura , Drenas

Shtet BMW 1

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Tet 14:49 Vetura , Ferizaj

Shitet

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 18:52 Vetura , Gjakovë

shitet shporeti

190 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 13:51 Vetura , Therandë

Shitet bmw e30

4 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 20:11 Vetura , Therandë

Shitet bmw 316 krejt senet e fabrikes

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Tet 21:46 Vetura , Prizren

BMW 116i

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 00:04 Vetura , Gjilan

Shes ndrroj Bmw 316 delfin

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 13:05 Vetura , Ferizaj

BMW 116d Facelift

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 12:45 Vetura , Ferizaj

BMW 116d Facelift

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 10:55 Vetura , Prishtinë

BMW CUPE 2002 RKS 6MUJ

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 15:35 Vetura , Burim

BMW 116 Disel

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 19:30 Vetura , Gjakovë

Shitet BMW 1.6 bnzin

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 21:32 Vetura , Prishtinë

BMW 116D, 2013 Sport

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Korr 09:08 Vetura , Prishtinë

BMW 116 CUPE RKS 2002 NDRRIMMM

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 16:29 Vetura , Gjilan

Bmw série 1 viti prodhimit 2010 117 000 km

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Qer 19:50 Vetura , Rahovec

BMW 316 i Oldtimer 1978

6 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Qer 00:08 Vetura , Besianë

She number te vales 045203190

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Qer 13:40 Vetura , Lipjan

Shes BMW 116D Sapo Doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 16:12 Vetura , Therandë

Bmw 116 dizell 2.0 viti 6.08.2014 navi telefon...

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Qer 13:10 Vetura , Mitrovicë

BMW 116 d urban paket targa te hujat

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 18:52 Vetura , Prishtinë

Shitet skuteri 49 kubik

170 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Pri 00:22 Vetura , Ferizaj

Bmw

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 12:40 Vetura , Prizren

Kombi

1 200 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 21:19 Vetura , Burim

Shes fellnet per gjip me goma 215R15

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 00:16 Vetura , Prishtinë

Produkti me i kerkuar.

11 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim