214 , 15
216 , 8
218 , 23
220 , 51
225 , 36
228 , 5
Sot 07:47 Vetura , Drenas

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:47 Vetura , Fushë Kosovë

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:47 Vetura , Klinë

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:46 Vetura , Shtërpcë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 07:46 Vetura , Therandë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:46 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:45 Vetura , Kastriot

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2014
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:26 Vetura , Lipjan

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/ 24h!

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:17 Vetura , Vushtrri

BMW 220 D ACTIVE TOURER MANUAL 6 SHPEJTESI

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Qer 13:57 Vetura , Gjilan

Auto24 BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI VW BMW AUDI

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 10:45 Vetura , Gjilan

Bmw 218

18 126 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Qer 09:38 Shitorja Vetura , Prishtinë

2015 BMW 218D

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 23:09 Vetura , Drenas

(AutoCenter24 blejm veturat nga 1998-2018��)

808 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 13:01 Vetura , Ferizaj

shes

1 500 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 21:50 Vetura , Lipjan

Shes bmw

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 00:11 Vetura , Prizren

PIONEER ETJ

5 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 08:50 Vetura , Kaçanik

Blejm vetura VW AUDi A6 Q7 BMW MERCEDES ����

80 808 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 18:45 Vetura , Viti

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Maj 12:16 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 15:24 Vetura , Gjilan

Bmw 218 2.0d Automatik 2015 i sapoardhur

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 12:27 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 220

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 13:53 Vetura , Ferizaj

Shes parcela me çmim t'volitshem! Rakaj-Ferizaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 11:11 Vetura , Prishtinë

UShit Nga AS Bunaa

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
22 Pri 21:29 Vetura , Dragash

shes benz ose nderoje me nje makine me te vogel

130 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 19:53 Vetura , Besianë

Blejme vetura me dhe pa dogan aksident defekt

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 15:16 Vetura , Mitrovicë

Bmw 325tds Viti 1998

3 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 15:12 Vetura , Prishtinë

Shes BMW 118D Sport 2.0 Diesel Manual

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 15:12 Shitorja Vetura , Prishtinë

2012 BMW 316d Touring Variant

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 12:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

2015 BMW 218d , 87.000km

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Shk 09:44 Vetura , Prishtinë

2015 BMW 218d , 87.000km

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Shk 20:09 Vetura , Drenas

Maqina per montimin e gomave

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 08:51 Vetura , Prishtinë

2015 BMW 218d

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
06 Shk 09:40 Vetura , Prishtinë

BMW 218d

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Shk 19:01 Vetura , Malishevë

bmw 325

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 21:30 Vetura , Burim

bmw

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Jan 17:11 Vetura , Gjakovë

Bicikell

160 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 10:34 Vetura , Pejë

Blejm vetura qe nuk i perdorni��

2 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 23:15 Vetura , Ferizaj

shiten fellnet me guma 18 qe per bmv

250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 12:16 Vetura , Mitrovicë

Bmw

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Jan 15:23 Shitorja Vetura , Prishtinë

2015 BMW 218d , 87.000km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
29 Dhj 15:21 Vetura , Prishtinë

2015 BMW 218d 87000km

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Dhj 11:02 Vetura , Gjilan

Bmw 220D i shitur

19 439 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Dhj 15:07 Vetura , Drenas

BMW

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 13:30 Vetura , Gjakovë

Shes ose ndrroi bmw

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 16:53 Vetura , Pejë

BMW 216 dizel 2016

30 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Nën 17:00 Vetura , Prishtinë

Bmw 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Tet 14:40 Vetura , Pejë

BMW 320 disel

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 10:28 Vetura , Prizren

BMW

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 17:48 Vetura , Mitrovicë

Vetur e vogel per fmij

220 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Tet 12:06 Vetura , Mitrovicë

Shiten fellnet bmw e 30 golf 2 golf 3

250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim