15 Tet 16:15
Linku:
Vetura , Prishtinë

SHITET BMW 320d MODERN LINE

14 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:36
Linku:
Vetura , Prishtinë

Rent a Car Shkoda Octavia

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:21
Linku:
Vetura , Mitrovicë

BMW 320D e46

3 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:29 Vetura , Klinë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:29 Vetura , Ferizaj

BMW 320 d rks

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:28 Vetura , Pejë

She’s ose ndroj Bmw esapo ardhur

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:28 Vetura , Prishtinë

I Blejm te Gjitha llojet e veturave me defekt Vw

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Vetura , Burim

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:27 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

BMW 320 d

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

SHALA- BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:27 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen BMW 320d Automatik 2013

21 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Vetura , Prishtinë

Shitet Bmw 320 - Automatik - 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Vetura , Prishtinë

BMW 320d automatik RKS

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Vetura , Shtime

Rent a car lorenti vetura me qera prej 15€ 24h

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:04 Vetura , Ferizaj

SHES BMW 320 D RKS

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 Vetura , Ferizaj

BMW 320 D M PACKET

18 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d F30 Automatik 8 shpejtsi 2012

16 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 Vetura , Ferizaj

Bmw 320 dizel 6 shpejtsi 2003

5 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:40 Vetura , Ferizaj

BMW 320D VITI 2011

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:36 Vetura , Vushtrri

SHES BMW 320 DIZEL full opcione VP 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 Vetura , Vushtrri

BMW 320 D AUTOMATUK FULK EKSTRA - 14

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:27 Vetura , Prishtinë

Bejm Blerejn E (BMW)te gjitha llojet rks pa dogan

222 222 222 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:12 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:09 Vetura , Prishtinë

Shes BMW 320 dizell

9 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 Vetura , Besianë

Bmw 320 rks viti 2006 full OPCJONE

8 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:32 Vetura , Mitrovicë

BMW 320d me 11 muaj Regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Vetura , Mitrovicë

BMW 320 Shumë e Rrujtëne

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:31 Vetura , Prishtinë

BMW 320 Shumë e Rrujtëne

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:29 Vetura , Lipjan

Bmw 320d automatik me dogan ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:04 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d Sport //Edition//2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 Vetura , Prishtinë

BMW 320d M-paket coupe

15 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:59 Vetura , Pejë

Bmw 320--2013

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:59 Vetura , Ferizaj

BMW 320d ngjendje trregullt 127 mi kilometra

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:28 Vetura , Prishtinë

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Vetura , Mitrovicë

BMW Auto Servis-Pjes Ferizi

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:35 Vetura , Ferizaj

Shes veturën BMW 320D, 2.0, 2013

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:29 Vetura , Ferizaj

BMW 320 d 2.0 diesel ne gjendje shum te mir

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:55 Vetura , Vushtrri

BMW 320 dizel viti 2007 rks 1 vit

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:46 Vetura , Prishtinë

Bmw 320 D M-PACKET

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Vetura , Prishtinë

•Bmw 320d Automatik- 163 PS-I regjistruar RKS

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:26 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjese Servis BMW Fidi Mitrovicë-Rekë

555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:26 Vetura , Mitrovicë

Auto Pjesë&Servis BMW

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Vetura , Pejë

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Vetura , Ferizaj

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

15 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 Vetura , Prizren

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/ 24h!

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 Vetura , Pejë

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/ 24h!

15 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 Vetura , Drenas

Rent A Car " BELGA " Prishtina Aeroport 15€/24h!

15 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim